• ►Uchwyty i antaby do drzwi

  • Parametry

Uchwyty do drzwi: jakość dla Twoich drzwi

Wybierając idealne uchwyty do drzwi dla swojego domu, należy wziąć pod uwagę wiele kryteriów i dostępnych modeli. Dzięki temu łatwiej będzie zdecydować się na odpowiedni produkt i kupić go w najlepszej cenie w naszym katalogu. Podpowiadamy, jak wybrać gałki do drzwi i na co zwrócić uwagę w pierwszej kolejności.

Jakie uchwyty do drzwi są dostępne w naszym asortymencie

uchwyty do drzwiKażdy uchwyt do drzwi jest tak naprawdę unikalny, dlatego należy wybierać je w sposób jak najbardziej odpowiedzialny. Pozwoli to na komfortowe użytkowanie produktu przez wiele lat i nie skomplikuje obsługi skrzydła drzwiowego. W katalogu naszego sklepu internetowego znajduje się wiele interesujących opcji, dlatego zalecamy zwrócenie uwagi na następujące parametry:

  • mechanizm. Często uchwyty do drzwi są prezentowane w różnych wersjach, aby korzystać z nich jak najwygodniej. Mogą być obrotowe, w formie uchwytu lub specjalnych uchwytów do drzwi przesuwnych. Istnieją również modele pchane, które są najbardziej preferowane przez miłośników maksymalnie łatwego dostępu do pomieszczeń;
  • producent. W asortymencie znajduje się wiele niezawodnych marek, wśród których można dokładnie wymienić APRILE, ATZ, JNF, PAMAR, STERK, TUPAI. Ich główną zaletą jest dobrze rozwinięta technologia produkcji i duża liczba modeli. Dzięki temu z pewnością będziesz w stanie znaleźć odpowiednią opcję dla siebie;
  • dizajn. Wśród najpopularniejszych wariantów można wymienić modele klasyczne, retro, minimalistyczne, futurystyczne, a nawet modne eleganckie klamki. Powinieneś dokonać wyboru w oparciu o to, jak się czujesz i jak wygląda wnętrze Twojego domu. Klamki to kolejny świetny sposób na podkreślenie stylu i wystroju domu.

W każdym razie, uchwyty do drzwi są prezentowane w dużej liczbie, dzięki czemu można wybrać odpowiedni tak szybko, jak to możliwe. Pomoże to zmaksymalizować efektywność użytkowania i żyć wygodnie we własnym domu.

Cechy uchwytów do otwierania drzwi

Najczęściej antaba do drzwi jest prezentowana w klasycznej formie, ponieważ jest to doskonała okazja do wygodnego korzystania z drzwi. Będziesz mógł wybrać odpowiednie dla siebie opcje w naszym katalogu, opierając się na własnych wymaganiach i życzeniach. Dostępne są zarówno bardziej nowoczesne modele o ciekawym wzornictwie i atrakcyjnym wyglądzie, jak i klasyczne klamki do drzwi wewnętrznych bez ozdobników. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Zalecenia dotyczące montażu uchwytów drzwiowych

antaba do drzwiNajczęściej uchwyty drzwiowe montuje się i demontuje dość prosto. Wszystko dzięki umiejętności stosowania się do jasnych instrukcji producenta i stosunkowo prostej konstrukcji. Niemal każdy uchwyt antaba można zamontować w następujący sposób:

  1. Najpierw należy znaleźć oznaczenia do montażu na skrzydle drzwiowym lub nanieść je samodzielnie. W tym celu należy użyć taśmy mierniczej i ołówka, aby nigdzie nie popełnić błędu i prawidłowo przykręcić uchwyt do drzwi.
  2. Następnie należy sprawdzić zestaw zakupionego produktu. Jeśli wszystko jest na swoim miejscu, można rozpocząć wiercenie otworów w zaznaczonych miejscach. Montaż uchwytu nie zajmie dużo czasu.
  3. Po zakończeniu montażu można nałożyć płytkę i upewnić się, że pokrętło zostało prawidłowo zainstalowane. Koniecznie sprawdź wrażenia z użytkowania, ponieważ nic nie powinno skrzypieć ani się chwiać.

W przyszłości będziesz mógł w podobny sposób zdemontować uchwyt drzwiowy i wymienić go, jeśli zajdzie taka potrzeba. Cała procedura nie zajmie dużo czasu.

Jak dbać o uchwyt drzwiowy

Każda antaba drzwiowa wymaga od użytkownika pewnej konserwacji, dzięki której działanie produktu będzie długotrwałe i bezproblemowe. Dzięki temu będziesz mógł doświadczyć komfortu użytkowania i zmaksymalizować swoją przyjemność. Oto kilka ważnych zaleceń dotyczących konserwacji:

  • staraj się przecierać uchwyt. Za pomocą zwykłej, niewilgotnej szmatki regularnie przecieraj uchwyt, aby zapobiec gromadzeniu się na nim brudu i kurzu. Pomoże to ograniczyć uszkodzenia lakieru;
  • nie zapomnij przedmuchać mechanizmu. Używając zwykłego odkurzacza, spróbuj przedmuchać wewnętrzny mechanizm, aby upewnić się, że nie ma w nim nadmiaru ciał stałych. Czasami rozwiązuje to problem;
  • spróbuj ponownie zamontować uchwyt. Jeśli czujesz, że mechanizm się chwieje, warto ponownie przykręcić klamkę do podstawy skrzydła drzwi. Śruby mogły się poluzować podczas użytkowania.

W każdym przypadku zalecamy jak najszybsze zapoznanie się z katalogiem i skontaktowanie się z naszym numerem telefonu, aby nasi eksperci mogli pomóc w wyborze. Weźmiemy pod uwagę wszystkie życzenia i budżet, a także odpowiemy na dodatkowe pytania. Twój uchwyt do otwierania drzwi zostanie wysłany pocztą do dowolnego miasta w Polsce: od Warszawy, Poznania i Krakowa po Wrocław.

Nie oszczędzaj na komforcie i wybieraj tylko najlepszej jakości okucia do drzwi bezpośrednio z katalogu naszego sklepu internetowego z dostawą i optymalną ceną!