• • Rozety prostokątne

 • Parametry

Klamki do okien z prostokątną rozetą

Każda kupowana klamka do okna z prostokątną rozetą powinna być najwyższej jakości, modna i niezawodna. Dlatego zalecamy zwrócenie uwagi na kilka przydatnych zaleceń, które zostały podane przez ekspertów w naszej recenzji. Dzięki temu będziesz mógł zamówić klamki okienne bezpośrednio z katalogu od znanych producentów. Podpowiadamy, jak wybrać najlepsze modele spośród wszystkich prezentowanych.

Główne rodzaje klamek do okien z prostokątną rozetą

klamka do okna z prostokątną rozetąW większości przypadków każda klamka do okna z prostokątną rozetą jest indywidualnym produktem, który może różnić się od innych modeli. Dość często odróżniają je właśnie cechy i cechy projektu, które mogą być unikalne w każdym indywidualnym przypadku. Oto kilka najczęstszych odmian:

 • typ zamka. Klasyczna klamka do okna z prostokątną rozetą będzie bez klucza, ale z zamkiem. Jednocześnie istnieją warianty z przyciskiem lub na klucz, które mogą być bezpieczniejsze, ale mniej wygodne w użyciu;
 • mechanizm działania. Najpopularniejszy jest mechanizm obrotowo-uchylny. Istnieją również uchwyty stałe i z funkcją pochylania. Wszystko zależy od preferencji i wymagań dotyczących produktu;
 • materiał wykonania. Nawet owalne klamki okienne powinny być wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, które pozwolą modelowi służyć przez wiele lat. Dlatego najlepiej wybrać opcje wykonane z aluminium, stali nierdzewnej, mosiądzu, a nawet plastiku;
 • dizajn. Dostępne są zarówno opcje klasyczne, retro, jak i bardziej modne i eleganckie. W stylu minimalizmu również prezentowanych jest wiele opcji, dlatego z łatwością można zaopatrzyć się w model w kolorze czarnym, białym lub chrom, nikiel, złoto.

Każda klamka do okna z prostokątną rozetą może być świetnym dodatkiem do ogólnego wystroju, dzięki czemu wygląd domu tylko się poprawi. Dlatego zalecamy zwrócenie uwagi na kolor tytanowych klamek i wybranie kilku odpowiednich opcji.

Cechy klamek okiennych z nakładką prostokątną

Nawet najprostsza klamka okienna z szyldem prostokątnym może być interesująca ze względu na ciekawe funkcje, które pozwolą na efektywne korzystanie z produktu. Najważniejsze jest zwrócenie uwagi na różne zalety modeli:

 • trwałość. Specjalna prostokątna nakładka pozwala mówić o maksymalnym kontakcie mechanizmu z ramą. Dzięki temu mocowanie staje się niezawodne i trwałe;
 • uniwersalność. Taki styl balansuje między nowoczesnością a surowością, dlatego idealnie nadaje się do niemal każdego pomieszczenia;
 • bezpieczeństwo. Zwróć uwagę na obecność blokady, która pomoże Ci zabezpieczyć okno przed otwarciem bez Twojej wiedzy lub dziecka.

Nie zapomnij również o estetyce, która pomoże Ci utrzymać wygląd Twojego domu na wysokim poziomie. Będziesz mógł wybrać opcje, które Ci odpowiadają bezpośrednio w katalogu naszego sklepu internetowego tanio. Wystarczy zamówić kilka produktów bezpośrednio pocztą do domu.

Jak wybrać rodzaj nakładki

klamka okienna z szyldem prostokątnymW większości przypadków Twoja klamka okienna z prostokątną rozetą będzie wyglądać wyjątkowo dobrze, dlatego zalecamy zwrócenie uwagi na kilka kryteriów, które znacznie ułatwią wybór odpowiedniego modelu dla Ciebie:

 • styl wnętrza: Upewnij się, że kolor i kształt klamki idealnie pasują do Twojego pomieszczenia. Pozwoli to na podkreślenie atutów wnętrza;
 • rodzaj ramy okiennej: Istnieją różne opcje ram, które mogą, ale nie muszą pasować do Twoich klamek. Szczególnie zwróć uwagę na sposób mocowania i rozmiar;
 • producent: Najlepiej jest wybierać tylko produkty wysokiej jakości od najbardziej znanych marek, wśród których są APRILE, STILE. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z danego modelu przez wiele lat i nie martwić się, że coś ulegnie awarii w mechanizmie.

Klamki do drzwi wewnętrznych należy również wybierać odpowiedzialnie, aby uzyskać pełną koncepcję projektową. W ten sposób można sprawić, że klamki staną się cechą charakterystyczną domu, a nie tylko kolejnym elementem, który należy ukryć. Z tego powodu należy wybierać tylko sprawdzone firmy, które zajmują się produkcją takich okuć.

Jak zamówić towar

Najłatwiej zamówić klamki do okien z prostokątną rozetą bezpośrednio w naszym katalogu, wybierając modele, które Ci odpowiadają. Zalecamy również zadzwonić pod nasz numer telefonu, aby nasi specjaliści mogli doradzić i zaoferować najlepsze opcje dla Twojego budżetu. Odpowiemy na ważne pytania i zorganizujemy dla Ciebie dostawę na terenie całej Ukrainy: od Krakowa i Poznania po Wrocław czy Warszawę.

Wybierz tylko najlepszej jakości klamki okienne bezpośrednio w katalogu naszego sklepu internetowego! Dzięki temu poprawisz swój komfort życia i sprawisz, że Twoje wnętrze będzie jeszcze bardziej kompletne.