System do drzwi przesuwnych MAGIC 2 1100 mm do 80 kg

Symbol: TS MAGIC 2 1100
1213.00
1213.00
szt.
Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (Pobranie) 0
  • Kurier 0
  • Paczkomaty InPost 0

System do drzwi przesuwnych Magic 2 to innowacyjne i opatentowane rozwiązanie.

Jego ogromną zaletą jest to, że całość konstrukcji schowana jest w skrzydle drzwiowym, dzięki czemu jest to rozwiązanie idealne dla estetów, ponieważ niewidoczna jest listwa prowadząca.

Firma Ternoscorrevoli opracowała ten nowy system, ulepszając wszystkie jego funkcje: każdy z jego specyficznych komponentów został dokładnie przeanalizowany, aby zmaksymalizować jego funkcjonalność

Dane techniczne systemu Magic 2:

Maksymalna waga skrzydła w kg - do 80 kg

Maksymalna szerokość skrzydła to 1100 mm.

Dostępny kolor: aluminium anodowane

Ważne! - System nie zawiera drzwi.

Ponad 50 mm drogi hamowania.
Magic2 używa opatentowanych amortyzatorów, na całkowitej drodze hamowania 50mm , zwiększając amortyzator o 20mm zachowujemy tą samą szerokość drzwi.


Nowe regulowane amortyzatory nie są już połączone z ramą ani zaślepkami. Możliwe jest tym samym dostosowanie położenia amortyzatorów, gdy jest to wymagane.

Kółka dystansowe
Została zastosowana nowa pozycja dla kółek dystansowych, które zostały umiejscowione na końcu drzwi. Dzięki temu nie będą one uderzały o ścianę.


Nowy system przesuwny Magic2 zawiera mikrometryczny opatentowany system regulacji , który umożliwia regulację w pionie i w poziomie , w celu niwelacji ewentualnych nierówności ścian. Operacje te są możliwe do wykonania bez usuwania drzwi z wózka , tak jak w poprzednim modelu.


Praktyczny system odblokowujący.
System Magic2 jest wyposażony w dwa nowe elementy przeciw wypięciu się szyny. W tych nowych elementach umieszczono dwa pręty bezpieczeństwa, które służą do ła-twego obracania antyhaków bez żadnego innego narzędzia.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: